Solution
Innowacyjność

Zbiornik piwa - chłodzenie - UV

Najważniejsza część kolumn FONTE – zbiornik prezentujący serwowane piwo wykonany jest z dwóch szklanych cylindrów. Większego i mniejszego, umieszczonego w jego wnętrzu. Mniejszy cylinder wypełniony jest przepływającym przez kolumnę piwem, zaś przestrzeń między jednym i drugim cylindrem cyrkulującą w obiegu chłodniczym wodą. Złudzenie optyczne sprawia, że dla nieświadomego obserwatora widoczny jest tylko cylinder z piwem.
Tak zaprojektowany i wykonany zbiornik gwarantuje, że znajdujące się w nim piwo utrzymywane będzie w optymalnych warunkach temperaturowych, nie gorszych niż w standardowym nalewaku.
Ponieważ piwo wrażliwe jest nie tylko na zbyt wysoką temperaturę ale też na działanie promieniowania UV, szklane cylindry wykonujemy z odpornego na nie, specjalnego gatunku szkła.

Solution
Łatwa obsługa

Odpieniacz - zmiana beczki

Nasza kolumna to optymalny odpieniacz. Zbliżający się koniec piwa w beczce jest wyraźnie widoczny. W górnej części szklanego cylindra pojawia się piana i gaz a poziom napoju zaczyna opadać. Po podłączeniu nowej beczki na krótko dochodzi do gwałtownej erupcji piany, by po kilku sekundach z tego całkiem efektownego chaosu wyłoniło się na powrót czyste piwo. W tedy gaz i resztki piany należy usunąć otwierając zawór w górnej części szklanego cylindra i wypełnić cylinder piwem. To rozwiązanie całkowicie eliminuje straty powodowane przez towarzyszącą zmianie beczki pianę. Przezroczyste cylindry, dzięki którym widoczne jest nalewane piwo, są stale chłodzone cyrkulującą wodą. Dzięki temu znajdujące się w nich piwo, nawet przez bardzo długi czas nie traci swoich parametrów.

Solution
Atrakcyjny wygląd

Podświetlenie zbiornika z piwem

W wielu barach panuje dyskretne – niezbyt mocne oświetlenie, dlatego szklane cylindry we wszystkich naszych kolumnach są podświetlone. Dzięki temu w każdych warunkach piwo w cylindrach jest bardzo dobrze widoczne a kolumny prezentują się wyjątkowo.

Solution
Łatwa obsługa

Kaseton z wymienną grafiką

Wszystkie kolumny FONTE mogą być wyposażone w podświetlane kasetony na logo marki piwa.
Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, żeby w bardzo prosty sposób można było je wymienić jeśli do nalewaka podłączona będzie beczka innego piwa. Grafiki wykonywane są na cienkim, przypominającym kartkę dobrego papieru tworzywie. Specjalne przygotowanie tworzywa pozwala także na odręcznego nanoszenie i usuwania dowolnych treści lub numerów, którym odpowiada opis na umieszczonej w barze tablicy kredowej. et

Solution
Atrakcyjny wygląd

Wkład do infuzji

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum hendrerit, mauris a aliquam feugiat, massa lacus venenatis eros, ut sollicitudin ligula neque vitae nisi. Duis imperdiet mi diam, maximus blandit turpis sollicitudin laoreet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae. Mauris vehicula sollicitudin est, eget aliquet urna tincidunt sit amet. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Mauris tempus orci lacus, non

Solution
Łatwa obsługa

Obsługa codzienna i serwisowa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum hendrerit, mauris a aliquam feugiat, massa lacus venenatis eros, ut sollicitudin ligula neque vitae nisi. Duis imperdiet mi diam, maximus blandit turpis sollicitudin laoreet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae. Mauris vehicula sollicitudin est, eget aliquet urna tincidunt sit amet. Interdum et